Англійські школи | Відгуки про мовні школи та курси | Вивчення мови в школах мовного занурення

Go

Newsletter

Підпишіться та отримуйте останні пропозиції, відгуки та статті

 1. Умови публікації

  Всі відгуки, які публікуються на VyvchennyaMovy, повинні розглядатися як індивідуальні, вельми суб’єктивні точки зору. Відгуки, які містяться на даному веб-сайті, належать відвідувачам веб-сайту, а не VyvchennyaMovy.

  Ми не відповідальні за будь-які точки зору, висловлені користувачами, чи повідомлення адміністрацій шкіл. Ми не пов’язані з будь-якою установою з перерахованих на даному веб-сайті. VyvchennyaMovy зберігає за собою право видалення відгуків чи повідомлень адміністрацій шкіл за будь-якої причини. Всі відгуки повинні відповідати умовам публікації VyvchennyaMovy.


  Ми не публікуватимемо відгук, якщо він не відповідає наступним критеріям:

  Доброзичливість – ніякої ненормативної лексики, погроз, мови ненависті, упереджених чи недоброзичливих коментарів.

  Конфлікт інтересів – Ваші відгуки повинні бути неупередженими та об’єктивними. Якщо Ви співпрацюєте з будь-якою із вказаних організацій, будь ласка, утримайтесь від коментарів. Наприклад, власники не повинні вихваляти свою організацію та критикувати інші, а також користувачі не повинні коментувати організації, в яких вони працюють.
  Реальність – Ви повинні використовувати своє справжнє ім’я та фотографію. На нашому веб-сайті відображатиметься лише Ваше ім’я та перша літера прізвища.

  На даному веб-сайті чуткам не місце  - Наприклад, Ви не маєте права залишати поганий відгук про школу, тому що Вашому кращому другові вона не сподобалась. Ваші відгуки повинні базуватися на Вашому власному досвіді, а не на досвіді інших людей.
  Примітка: Чутка – неперевірена інформація, почута або отримана від іншої особи.

  Пристойність – Ми не маємо нічого проти цікавих та оригінальних виразів, але тут не місце непристойним та агресивним коментарям. Можливо, Ваші друзі розуміють Ваші жарти, але мільйони інших людей, які читають відгуки на VyvchennyaMovy, можуть і не зрозуміти.

  Доречність – відгуки не є місцем для демагогії про працевлаштування, політичні ідеології або інші питання, які не стосуються основної тематики веб-сайту. Будь ласка, не залишайте відгуки про школу, в якій Ви були більш, ніж три роки тому.

  Плагіат – Використовуйте свої власні слова, розповідаючи нам про свій досвід в мовній школі, не копіюйте зміст з інших веб-сайтів.

  Дотримуйтесь стандартного етикету електронної переписки – Будь ласка, дотримуйтесь етикету при написанні свого відгуку. Не пишіть в режимі CAPS, не використовуйте зайві орфографічні  символи, HTML – теги або жаргон.

  Пусті відгуки – Відгук без тексту, як риба без води. Не стидайтеся, придумайте та напишіть свій коментар!

  Ніякої реклами – Відгуки, які містять адреси електронної пошти чи іншу контактну інформацію з метою реклами, не дозволяються. Коментарі не повинні бути рекламного змісту. Ми зберігаємо за собою право відхилити будь-який URL за будь-яких причин.

  Вікове обмеження – Тільки члени VyvchennyaMovy, віком старше 16 років, мають право залишати відгуки.


  Який відгук найкращий?

  Найкращі відгуки відображають особистий досвід і, як правило, містять корисні поради та інформацію. Найкорисніші відгуки часом містять унікальні риси, які роблять ту чи іншу школу особливою, або вказують на тип людей, яким вона повинна сподобатися.


  Якщо мій досвід був не дуже вдалим, чи можу я сказати щось негативне?

  Звісно. Ми хочемо дізнатися як про вдалий, так і про невдалий досвід. Не забудьте включити всі відповідні факти та подробиці.

  Але не залежно від того, позитивний це чи негативний відгук, будь ласка, майте на увазі, що хоча Ваші коментарі загалом охороняються, але розміщення неправдивої інформації може мати правові наслідки.

  Крім того, для захисту від спаму та забезпечення надійності голосування на VyvchennyaMovy, ми автоматично блокуємо деякі відгуки, автори яких не є частиною нашого динамічної міжнародної спільноти.


  Використання Вами веб-сайту, який знаходиться за адресою www.vyvchennya-movy.com, розглядається як згода користувача на умови користування, політику конфіденційності та будь-які інші правила та додаткові умови, на які посилається даний веб-сайт. Будь ласка уважно прочитайте умови користування. Використання Вами Веб-сайту розглядається як згода на умови користування. Якщо Ви з ними не погоджуєтесь, не заходьте на наш веб-сайт.